کرکره برقی و تجهیزات جانبی

عرضه انواع موتور کرکره برقی در مدلهای توبولار , ساید , سنترال و برد کرکره با مارکهای معروف بارزانته , اسمارت , توربو , هیوت , کازا , اسمارت ,تیونی , اورال , بتا , سیماران و …. با قیمتهای رقابتی , خدمات مناسب و گارانتی معتبر.

معرفی کرکره برقی :

از اجزای متفاوتی ساخته شده اند. موتور که جز اصلی هر کرکره برقی به شمار می آید. با نیروی گشتاور دینامیک، باعث به حرکت در آمدن تیغه ها و نهایتا باز و بسته کردن کرکره می گردد. در برخی از کرکره های اتوماتیک به وسیله یک ریموت کنترل و برخی دیگر با استفاده از برد فرمان که در نزدیکی کرکره قرار دارد قابل کنترل و بالا و پایین بردن هستند.

 موتور های کرکره برقی به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

۱-موتور های توبولار برای به حرکت در آوردن کرکره هایی با وزن و میزان تردد پایین. ۲-موتورهای سنترال برای درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن متوسط . ۳-موتور کرکره برقی ساید که قدرتمند ترین موتور کرکره برقی به شمار می روند.تفاوت عمده موتورهای ساید و موتورهای توبلار در قطعات جانبی آن ها می باشد.

موتور کرکره ساید :

۱-این قابلیت را دارد که در اماکنی که حتما نیاز به «یو پی اس» هست، مورد استفاده قرار گیرد ۲-چرا که امکان استفاده از این منبع تغذیه را دارد و این مورد یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه موتور های ساید است ۳-زیرا اگر موتور کرکره برقی دارای «منبع تغذیه بدون وقفه» (ups) باشد، حتما میتوان بدون استفاده از ریموت درب اتوماتیک کرکره ای را باز و بسته نمود ۳-مجموعه موتور مانند دیگر درب های اتوماتیک، مجهز به فتوسل یا چشمی (برای تشخیص حرکت و توقف پایین آمدن کرکره) می باشند ۴-همچنین امکان کنترل برخی از انواع کرکره های برقی به صورت وایرلس (بدون سیم) نیز وجود دارد ۵-این سیستم برای ساختمان های بازسازی شده که شرایط سیم کشی مجدد در آنها فراهم نیست، می تواند بسیار مناسب باشد.

تجهیزات جانبی کرکره برقی :

قطعاتی مانند برد، پایه، اندکپ و بلبرینگ که در موتور های توبلار به صورت جدا از هم تهیه می شوند، در موتورهای ساید به صورت یک پکیج واحد به خریدار ارائه می گردد.

ups موتور ساید اسمارت

۷۸۰,۰۰۰ تومان

ups موتور ساید بتا

۵۷۰,۰۰۰ تومان

UPS موتور کرکره توبولار

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

ارتالون کرکره ۱۱ به ۱۶

۳,۵۰۰ تومان

برد کرکره بتا ۵ کانال

۱۰۵,۰۰۰ تومان

برد کرکره بتا فول کانال

۱۲۱,۰۰۰ تومان

برد کرکره توبولار سیم کارتی بتا

۳۰۰,۰۰۰ تومان

برد کرکره ساید بتا

۱۲۱,۰۰۰ تومان

برد کرکره ساید بتا فول

۱۲۵,۰۰۰ تومان

برد کرکره ساید سیم کارتی بتا

۳۰۰,۰۰۰ تومان

برد کرکره سایلکس

۱۶۰,۰۰۰ تومان

برد کرکره سایلکس فول

۱۸۰,۰۰۰ تومان

برد کرکره هایلند فول کانال

۱۲۰,۰۰۰ تومان

برد کرکره هیوت

۸۵,۰۰۰ تومان

پلیت موتور توبولار

۱۵,۰۰۰ تومان

درب سکشنال بتا

۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان

لیمیت سوئیچ کرکره

۳۵,۰۰۰ تومان

موتور توبولار یونیورسال

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موتور کرکره توبولار اسمارت ۱۰۰

۸۵۰,۰۰۰ تومان

موتور کرکره توبولار اسمارت ۱۲۰

۹۰۰,۰۰۰ تومان