اپراتور شیشه اتومات

عرضه انواع مارکهای معروف در زمینه اپراتور شیشه ای و ملزومات جانبی از قبیل فریم و متعلقات اپراتورهای شیشه ای همچون اپراتور شیشه سسامو , اپراتور شیشه کابا , اپراتور شیشه لابل , اپراتور شیشه سیماران , اپراتور شیشه بتا  ….    با قیمتی مناسب با بهترین خدمات پس از فروش تقدیم شما همکاران گرامی می گردد.

اپراتور شیشه برقی

اپراتور شیشه برقی: اپراتورهای شیشه ای وسیله ای مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی هستند که با کارکرد هوشمند خود تا حد زیادی استفاده کنندگان سازمانها را قانع به استفاده از خود می کنند.در انتخاب اپراتور شیشه ای مناسب با هر سازمان می بایست تعداد تردد سازمان در نظر گرفته شود و نصب اپراتور به صورت استاندارد و صحیح صورت گیرد تا اپراتور با عمر بیشتری کارکرد داشته باشد.

اپراتور شیشه ای جزئی از خانواده درب های اتوماتیک محسوب می شود

اپراتور ها درب های اتوماتیکی هستند که به صورت دولنگه و به صورت افقی باز و بسته می شوند.ساختار اپراتور ها از یک موتور الکتریکی هوشمند استفاده شده و این موتور قادر است فرمان ها را به صورت دستی و یا با استفاده از چشمی دریافت کند و با استفاده از تسمه ای که دو عدد براکت را به حرکت در می آورد درب ها را بازو بسته کند. انواع اپراتور شیشه برقی از نظر نوع ظاهری عبارتند از :

۱٫ درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ
۲٫ درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد
۳٫ درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد ( ریولوینگ)
۴٫ درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی
۵٫ درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
۶٫ درب اتوماتیک شیشه ای لولایی ( سوئینگ)

شرکت تلوان افتخار دارد مارکهای معروف اپراتور شیشه ای را همچون اپراتور شیشه سسامو , اپراتور شیشه کابا , اپراتور شیشه لابل , اپراتور شیشه سیماران , اپراتور شیشه بتا و …. را با قیمتی مناسب با بهترین خدمات پس از فروش تقدیم شما همکاران گرامی نماید.

اپراتور درب شیشه ای سیماران

۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان

اپراتور شیشه بازویی بتا ۱۸۰۸

۳,۶۹۰,۰۰۰ تومان

اپراتور شیشه بازویی بتا ۱۹۰۲

۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان

اپراتور شیشه بتا ۱۰۵

۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان

اپراتور شیشه بتا Target

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

اپراتور شیشه لابل اولوس ۹۰

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

برد درب شیشه ای رامونا موتور براش

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان