مشاهده همه 9 نتیجه

تعداد نمایش
نمایش 32 24 16

موتور ساید اسمارت ۳۰۰ فول آپشین

(دیدگاه کاربر 1)
۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان

موتور ساید اسمارت 300 فول آپشین برای به حرکت در آوردن درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن بالا استفاده میگردد.یکی از موتورهای پرکاربرد و قوی در رده موتورهای ساید، موتور اسمارت می باشد.

موتور ساید اسمارت ۶۰۰ فول آپشین

(دیدگاه کاربر 1)
۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان

موتور ساید اسمارت 600 فول آپشین برای به حرکت در آوردن درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن بالا استفاده میگردد.یکی از موتورهای پرکاربرد و قوی در رده موتورهای ساید، موتور اسمارت می باشد.

ups موتور ساید اسمارت

(دیدگاه کاربر 1)
۹۸۵,۰۰۰ تومان

ups موتور ساید DC اسمارت با قابلیت اتصال مستقیم همه موتورهای ساید DC دارای 2 عدد باطری 12 ولت 4.5 آمپر با عملکرد دقیق در هنگام قطع برق دارای مدار شارژ اتوماتیک

موتور ساید اسمارت ۳۰۰UPS

(دیدگاه کاربر 1)
۲,۸۶۵,۰۰۰ تومان

موتور کرکره ساید اسمارت 300ups برای به حرکت در آوردن درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن بالا استفاده میگردد.یکی از موتورهای پرکاربرد و قوی در رده موتورهای ساید، موتور اسمارت می باشد.

موتور ساید اسمارت ۵۰۰ups

(دیدگاه کاربر 1)
۲,۸۹۵,۰۰۰ تومان

موتور کرکره ساید اسمارت 500ups برای به حرکت در آوردن درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن بالا استفاده میگردد.یکی از موتورهای پرکاربرد و قوی در رده موتورهای ساید، موتور اسمارت می باشد.

موتور توبلار اسمارت ۳۰۰ نیوتن

(دیدگاه کاربر 1)
۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

موتور توبلار اسمارت 300 نیوتن کاربرد بالایی در اتوماسیون درب های فروشگاهی و کارگاهی با ابعاد بالا دارد . این نوع موتور که با قرار گیری داخل محور هشت ضلعی ویژه ای محور را به حرکت واداشته و به جمع شدن تیغه های کرکره به دور محور کمک می کند .

موتور توبلار اسمارت ۱۴۰ نیوتن

(دیدگاه کاربر 1)
۷۵۰,۰۰۰ تومان

موتور توبلار اسمارت 140 از سری تجهیزات الکترومکانیک می‌باشد که جهت اتوماسیون کرکره های برقی به ویژه کرکره های روی پنجره و درب های رول شونده در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار  می‌گیرد.

موتور توبلار اسمارت ۱۲۰ نیوتن

(دیدگاه کاربر 1)
۷۳۰,۰۰۰ تومان

موتور توبلار اسمارت 120 از سری تجهیزات الکترومکانیک می‌باشد که جهت اتوماسیون کرکره های برقی به ویژه کرکره های روی پنجره و درب های رول شونده در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار  می‌گیرد.

موتور توبلار اسمارت ۱۰۰ نیوتن

(دیدگاه کاربر 1)
۷۰۰,۰۰۰ تومان

موتور توبلار اسمارت 100 از سری تجهیزات الکترومکانیک می‌باشد که جهت اتوماسیون کرکره های برقی به ویژه کرکره های روی پنجره و درب های رول شونده در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار  می‌گیرد.

برند اسمارت