قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات ما

قوانین و مقررات کاربر گرامی لطفا موارد زیر را قبل از خرید و استفاده از سایت مطالعه فرمایید:

۱. قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تلوان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تلوان  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲. تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ما اقدام نماید.

۳. ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تلوان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل ارسال فرمایید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تلوان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد تلوان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تلوان را در پروفایل خود لغو کنند.

۴. ثبت و پردازش سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تلوان به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تلوان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تلوان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ما محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

۵. ارسال سفارشات

فروشگاه تلوان تنها فروشنده کالا می باشد و هیچگونه تعهدی در نحوه ارسال و مدت زمان آن ندارد. لذا در انتخاب روش ارسال کالا دقت فرمایید.

 1. عواقب ناشی از ثبت آدرس اشتباه تنها عهده مشتری می باشد.
 2. فروشنده کالا هیچگونه تعهدی در قبال خرابی و گمشدگی کالا در هنگام حمل کالا ندارد.
 3. فروشنده کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر و یا مشکلات بوجود آمده از تاخیر را ندارد.
 4. فروشنده متعهد است تا در کمترین زمان ممکن جهت ارسال اجناس خریداری شده اقدام نماید.
 5. روش ارسال کالا از فروشنده تا خریدار مطابق با انتخاب مشتری در هنگام ثبت سفارش صورت می گیرد.
 6. فروشنده کالا موظف است تا در صورت درخواست خریدار بارکد و قبض ارسال کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
 7. در صورتی که اشتباه ارسال کالا به عهده فروشنده باشد فروشنده موظف به پرداخت مبلغ فاکتور و یا عین کالا میباشد.

 

۶. برگشت کالا

طی ۷۲ ساعت مشتری حق برگشت کالا را با توجه به شرایطی که در زمان خرید عنوان می شود را دارد. لازم به ذکر است هزینه برگشت کالا با خریدار بوده و شامل شرایط عنوان شده زیر نمیشود.

 1. خرابی محصول خریداری شده. (کالاهای معیوب در پروسه گارانتی محصولات شرکت قرار میگیرند)
 2. آب خوردگی کارتن و محصول به هر نحوی ( در زمان حمل یا توسط باربری و یا شخص مشتری )
 3. نصب محصول خریداری شده ( خود دستگاه و یا تجهیزات جانبی داخل پک خریداری شده )
 4. محصولات مصرفی شامل ( ریموت , باتری , ترانس , فلاشر , لامپ و …. )
 5. مفقودی تجهیزات جانبی دستگاه ( ریموت,فلاشر,فتوسل و …. )
 6. پارگی کارتن بصورتی که قابل عرضه دوباره نباشند
 7. عدم وجود کارت گارانتی در صورت موجودیت

با تشکر فروشگاه اینترنتی تلوان